Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Zemědělství

Zemědělské stroje, vozidla pro přepravu, skladovací prostory plodin, hnojiv a paliva.

Riziko požáru a výbuchu je spojené se všemi fázemi zemědělské výroby po celém světě. Nečistoty usazené na zemědělských strojích, skladování zemědělských plodin a paliva, výskyt prachových částic a další faktory výrazně zvyšují nebezpečí požáru či výbuchu. Vysoké teploty v motoru a výfukových systémech zemědělských strojů mohou snadno způsobit vzplanutí usazených nečistot a vznik nekontrolovatelného požáru. Tyto rychle se šířící typy požárů mohou pak způsobit finančně nákladné škody, zcela zničit zemědělské stroje, rozšířit se na sklízené plodiny nebo dokonce způsobit újmy na životě a zdraví osob.

Systémy potlačení požáru FirePro jsou robustní, spolehlivé a vysoce účinné. Jejich obsluha je snadná i v terénu, čímž dochází k výrazné úspoře času a zkrácení reakční doby v případě vzniku požáru. Mohou být speciálně navrženy pro aplikace, kde je použití jiných technologií ochrany před požárem příliš náročné nebo finančně nákladné. Mimo to jsou přívětivé k životnímu prostředí a jejich použití nijak neškodí lidem, zvířatům ani plodinám.

Systémy potlačení požáru FirePro minimalizují škody díky tomu, že detekují a hasí požár přímo u jeho zdroje. Systémy FirePro mohou významně minimalizovat škody na zemědělských strojích, skladovacích prostorech a dalších prostředcích, které se používájí ve všech fázích zemědělské výroby. Tyto systémy jsou kompaktní, snadno instalovatelné, šetrné k životnímu prostředí a ke své funkci nevyžadují žádné tlakové nádoby. Díky tomu jsou ideálním řešením ochrany před požárem v zemědělské výrobě po celém světě. 
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search