Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Automobilový průmysl

Osobní a nákladní vozidla, vozidla MHD, vozidla záchranných a ozbrojených složek.

Požáry ve vozidlech mohou způsobit vážné škody ať už na vozidle samotném, nebo dokonce na zdraví a životech přepravovaných osob. Často jsou způsobeny zkratem v elektroinstalaci či vzplanutím paliva nebo oleje v motorovém prostoru. Systémy potlačení požáru FirePro jsou ideálním řešením ochrany před požárem pro osobní i nákladní automobily, autobusy a další komerční nebo průmyslová vozidla. Systém je nainstalován uvnitř palubní desky kabiny vozidla a v jeho motorovém prostoru. Tím je zajištěna rychlá detekce požáru a jeho účinné uhašení.

Systémy potlačení požáru FirePro mohou být také použity v prostoru pro baterie u hybridních nebo plně elektrických vozidel. Systémy FirePro jsou kompaktní, snadno instalovatelné a nevyžadují ke své funkci žádné tlakové nádoby, čímž je zajištěna jejich vysoká bezpečnost. Systémy potlačení požáru FirePro jsou v současnosti aplikovány u tisíců vozidel řady významných organizací po celém světě.

Systémy FirePro jsou účinné proti požárům třídy A, B, C a F. Systém funguje zcela autonomně tím, že zaplní objem prostoru patentovaným hasícím prostředkem kondenzovaného aerosolu. Systém lze snadno přizpůsobit stávajícímu vybavení vozidla a poskytuje efektivní a finančně nenákladné řešení ochrany před požárem u vozidel MHD, záchranných a bezpečnostních složek, osobních i nákladních vozidel apod. 
 
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search