Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Armáda

Tanky, obrněné transportéry a vozidla, sklady materiálu, elektrická zařízení a další kritické vojenské prostředky.

U vojenských vozidel patří oheň mezi největší hrozby. Společnost FirePro vyvíjí, navrhuje a vyrábí systémy protipožární ochrany pro tanky, obrněná vozidla a transportéry, skladové prostory a další klíčové vojenské prostředky. Společnost FirePro je schopna podporovat vojenské aplikace tím, že aktivně spolupracuje s příslušnými státními orgány a výzkumnými pracovišti za účelem ochrany vojenských prostředků, jejichž ochrana byla v dřívějších dobách považována za příliš náročnou nebo nákladnou. 

FirePro pravidelně vyčleňuje zdroje s cílem posílit vývoj a najít praktická, efektivní a finančně přijatelná řešení ochrany klíčových vojenských prostředků. Nedávné konflikty ve světě ukázaly, že mnoho vozidel bylo z boje vyřazeno právě z důvodu požáru. Taktická bojová vozidla vyžadují vybavení kompaktními a lehkými systémy s vysokou spolehlivostí, což systémy pro potlačení požáru FirePro splňují ve všech parametrech. Z tohoto důvodu jsou v současnosti tyto systémy nasazovány ve vojenských misích po celém světě.

Systémy pro potlačení požáru FirePro jsou ve srovnání s tradičními hasicími systémy finančně efektivnější jak v krátkodobém, tak i v dlouhodobém horizontu. Díky své vysoké účinnosti, kompaktním rozměrům a vysoké spolehlivosti nabízí úsporu místa a hmotnosti, která je při použití ve vojenských aplikacích nesmírně důležitá. Systémy disponují vysokorychlostní detekcí požáru, možností centrálního řízení a lze je snadno přizpůsobit prakticky jakémukoliv typu bojového vozidla.  

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search