Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Archivace

Dokumenty, rukopisy, primární výzkum, smlouvy, faktury a další citlivé dokumenty.

Archivy, knihovny, depozitáře a další objekty, které slouží k uložení knih, dokumentů, rukopisů či jiných cenností, musí být dostatečně chráněny před požárem. Protipožární systém musí být komplexní a mnohostranný, poněvadž kromě zajištění bezpečnosti osob pohybujících se v budově je nesmírně důležité zajistit ochranu uložených předmětů, které slouží ke komerčním účelům nebo zachování kulturního dědictví.

Řada systémů pro potlačení požáru může způsobit nemalé vedlejší škody, nebo dokonce zcela a nenávratně zničit uložené předměty. Systémy FirePro splňují ty nejnáročnější průmyslové standardy a díky svým výjimečným vlastnostem se v podobných aplikacích opakovaně osvědčily. Hasicí látky u systémů potlačení požáru FirePro jsou elektricky nevodivé, nekorozivní, netoxické a nepředstavují žádné riziko pro člověka ani pro životní prostředí.     

Vysoká úroveň účinnosti systémů FirePro je dosažena tím, že dokáží velmi rychle a efektivně uhasit požár vznikající například od elektrických zařízení nebo hořlavých látek. Díky této krátké reakční době dochází k omezení škod na konstrukci budovy, vnitřním vybavení, uložených předmětech a minimalizaci rizika zranění osob pohybujících se v budově.   
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search