Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Potravinářský průmysl

Výrobní stroje, stroje pro zpracování, vzduchové filtry, digestoře, elektrická zařízení, sklady.

Potravinářský průmysl zahrnuje širokou škálu podniků, které se zabývají zpracováním, výrobou, balením a distribucí potravin a nápojů. Toto průmyslové odvětví se stabilně potýká se stoupajícími náklady díky vysokým nárokům na jakost produktů a dodržování hygienických a zdravotních předpisů. Během výrobního procesu může dojít v řadě kritických fází k výskytu požáru, který v těchto případech mívá katastrofální následky.

Výroba potravin a nápojů ve velkých objemech představuje vysoké riziko požáru. Závada na stroji, vniknutí cizího předmětu, vysoké teploty, to vše může způsobit přehřátí, jiskry, odlétávání žhavých úlomků, které pak mohou zapálit například usazený prach a nečistoty v mechanických či pneumatických dopravních zařízeních, filtrech, silách a zásobnících. Systémy pro potlačení požáru FirePro jsou navrženy, aby chránily výrobní proces ve všech jeho fázích při dodržení přísných hygienických a zdravotních předpisů. Současně jsou také šetrné k životnímu prostředí.

Systémy FirePro spolehlivě detekují a hasí požár přímo u jeho zdroje, aniž by bylo potřeba využít vodních nebo jiných protipožárních technologií, které mohou způsobit dlouhodobé přerušení výroby nebo nevratně poškodit výrobní zařízení. Systémy FirePro zajišťují ochranu celého výrobního procesu potravin a nápojů před požárem s minimálním rizikem možného zranění personálu. Tím je zajištěn kontinuální proces výroby bez přerušení a případných finančních či materiálních ztrát.       
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search