Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Zdravotnická zařízení

Sklady hořlavých materiálů, léků a lékařského vybavení, laboratoře, technické místnosti, elektrická zařízení, ventilační systémy, archívy lékařských záznamů.

Profesionálové zabývající se protipožární ochranou v oblasti zdravotní péče si velmi dobře uvědomují nutnost prevence a dodržování přísných standardů. Neustále usilují o používání nejúčinnějších metod předcházení požárům a ochrany pacientů, personálu a lékařského vybavení. Díky výskytu kriticky důležitého lékařských zařízení a často fyzicky postižených osob je důležité mít při návrhu řešení protipožární ochrany široké teoretické i praktické znalosti.

Kontinuální vzdělávání, analýzy rizik, provádění školení personálu apod. nepopíratelně zvyšují úroveň ochrany života, zdraví i majetku. Navzdory těmto snahám se však poměrně často vyskytují požáry zapříčiněné vzplanutím hořlavých látek, závadou na elektrickém zařízení nebo selháním člověka. V důsledku toho je nutné použít spolehlivé a efektivní hasicí systémy, které případné škody způsobené požárem minimalizují. Hasicí systémy na bázi vody nebo pěny jsou vhodné pouze pro některé aplikace, v jiných případech je naproti tomu vhodnější použít hasicí systémy založené na inertních plynech nebo halonových plynech.

Systémy potlačení požáru FirePro kombinují výhody všech dostupných hasicích technologií, přičemž eliminují většinu jejich nedostatků. Systémy FirePro poskytují maximální úroveň ochrany před požárem kritických lékařských zařízení, u kterých je vyžadován jejich nepřetržitý provoz. Systémy FirePro jsou efektivní při potlačení požárů třídy A, B, C a F, zabraňují domino efektu a minimalizují případné vedlejší škody. Použité hasicí látky jsou elektricky nevodivé, nekorozivní a nezávadné jak pro lidi, tak i pro životní prostředí.    
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search