Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Ochrana památek

Historické budovy, kulturní památky, muzea, galerie, knihovny, kostely, chrámy, umělecká díla, starožitnosti, depozitáře.

Požár představuje jednu z největších hrozeb pro nejvzácnější kulturní památky, artefakty a jiné věci s mnohdy nevyčíslitelnou hodnotou, u kterých jsou škody požárem obvykle nenapravitelné. Významné historické objekty, které zachvátil požár a lehly popelem, už nikdy nelze obnovit do původního stavu. Muzea, knihovny, kostely, chrámy a další památky, které v minulosti poškodil požár měly jeden společný faktor - absenci systému pro potlačení požáru.

Špatný výběr systému protipožární ochrany může mít stejně škodlivé důsledky jako samotný požár. Systémy na bázi vody, plynu nebo chemických látek mohou několikanásobně navýšit náklady na odstranění škod způsobených požárem či zcela zničit předměty s nevyčíslitelnou hodnotou. Společnost FirePro úzce spolupracuje s předními odborníky v oblasti ochrany památek na vývoji systému pro potlačení požáru, jejichž použití je šetrné jak k životnímu prostředí a zdraví lidí, tak i k předmětům a objektům s vysokou kulturní a historickou hodnotou.

Systémy pro potlačení požáru FirePro využívají hasicí látky, kterou jsou elektricky nevodivé, nekorozivní a netoxické. Jsou vhodné zejména pro aplikace, kde by použití vody, chemikálií nebo oxidu uhličitého představovalo bezpečnostní riziko pro lidi nebo mohlo způsobit značné vedlejší škody. Systémy FirePro jsou hojně používány po celém světě v muzeích, historických památkách, knihovnách a dalších budovách, kde jsou uloženy vzácné předměty.      
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search