Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Cestovní ruch

Strojovny výtahů, záložní zdroje napájení, kotelny, elektrické rozvodny, vzduchotechnika, prádelny.

U cestovního ruchu je v oblasti protipožární ochrany celá řada kritických míst, kterým je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Zdrojem požáru mohou být kuchyně, vytápění, elektrická zařízení a mnohé další. Společnost FirePro je odborník na systémy detekce a potlačení požáru určených pro hotely, zábavní parky, kasina, restaurace, divadla, kina, noční kluby, sportovní zařízení apod. Systémy FirePro zajišťují spolehlivou a efektivní ochranu jak hostů, tak personálu i podnikových aktiv.

Společnost FirePro si je dobře vědoma významu ochrany hostů a zaměstnanců před požárem a rychle porozuměla veškerým výzvám a problémům, které tato problematika v oblasti cestovního ruchu obnáší. Současně také aktivně pomáhá manažerům a provozovatelům ubytovacích zařízení s implementací systémů potlačení požáru s minimálním počtem výpadků a při současném dodržení platné legislativy a norem.

Systémy potlačení požáru FirePro jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální možnou úroveň ochrany klíčových aktiv a zároveň byly neškodné pro lidi a životní prostředí. Systémy FirePro chrání hosty i personál s minimálními nároky na údržbu a v souladu s legislativními požadavky. Mimo to lze systémy FirePro snadno instalovat jak do novostaveb, tak i při rekonstrukcích budov. Jsou tak ideálním řešením pro všechny osoby podnikající v oblasti cestovního ruchu.    
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search