Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Vrtné plošiny

Strojovny, vrtné soupravy, čerpací stanice, elektrická zařízení, sklady nebezpečných materiálů, generátory a záložní zdroje.

Požár představuje v případě vrtných plošin velmi závažnou hrozbu. Díky často obtížné dostupnosti, manipulaci s hořlavými látkami a složitému technologickému procesu může mít případný požár katastrofální následky a způsobit velké finanční ztráty, či dokonce ztráty na životech personálu. Cílem protipožární ochrany vrtných plošin je rychle a spolehlivě detekovat výskyt požáru a potlačit ho v místě jeho vzniku, aby nedošlo k jeho rozšíření. Současně musí být systémy protipožární ochrany dostatečně robustní a spolehlivé, aby byly schopny odolávat často extrémním podmínkám, které na vrtných plošinách panují.

Prostory strojoven, čerpacích stanic, elektrických zařízení, generátorů a záložních zdrojů napájení a skladovací prostory vyžadují zvýšenou pozornost v rámci ochrany před požárem. Taková místa jsou typicky hůře dostupná a jejich hašení je značně problematické. Systémy potlačení požáru FirePro jsou navrženy pro komplexní nebo lokální ochranu kritických zařízení vrtných plošin a splňují veškeré mezinárodní námořní předpisy a normy týkající se těžby.

Systémy potlačení požáru FirePro jsou v porovnání s ostatními systémy protipožární ochrany ideálním řešením pro tento typ aplikací. Zejména díky své vysoké kvalitě, odolnosti, spolehlivosti, kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti. Několik menších systémů lze jednoduše integrovat do jediného snadno obsluhovatelného a monitorovatelného systému. To přináší značné úspory nákladů vynaložených na instalaci a údržbu. Systémy FirePro již několikrát v praxi dokázaly, že jsou schopny potlačit požár v místě jeho vzniku a zabránit jeho dalšímu rozšíření a zamezit vedlejším škodám způsobeným aktivací ostatních protipožárních systémů. Mimo to jsou také maximálně šetrné k životnímu prostředí.       

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search