Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Farmaceutický průmysl

Zpracování chemikálií, laboratoře, digestoře, elektrická zařízení, dopravníky, sklady léčiv a nebezpečných látek.

Farmaceutické, biomedicínské a biotechnologické společnosti čelí širokému spektru požárních rizik při zpracování a skladování chemikálií, výrobě léčiv, práci v laboratořích, složité elektrické infrastruktuře atd. Díky specifickým požadavkům na ochranu tohoto typu staveb před požárem je také důležité, aby se vyloučila případná vedlejší nebezpečí, jako je například únik nebezpečných látek či výparů, které mohou ohrozit na zdraví a životě personál. Tyto dynamické faktory v důsledku výrazně ovlivňují koncepci použitých protipožárních opatření. 

Požadavky kladené na protipožární zabezpečení u tohoto typů aplikací spočívají v určení nejefektivnějšího způsobu detekce a potlačení požáru v jeho rané fázi v různých specifických podmínkách. Tyto systémy musí mimo jiné zabránit kromě poškození technického a výrobního vybavení také poškození hotových výrobků kouřem, vysokými teplotami, vodou či jinými hasidly. Vysoké riziko požáru je rovněž v případě skladování nebezpečných látek, chemikálií apod.

Systémy potlačení požáru FirePro pomáhají výše uvedené výzvy překonat a umožňují zavedení efektivního a účinného systému protipožární ochrany v širokém spektru aplikací. Spolehlivě chrání jak malé prostory, jako jsou elektrické rozvodny, kabelové rozvody, chemické laboratoře, tak i prostory většího rozsahu jako například distribuční sklady. Tím je zajištěna trvalá ochrana personálu, podnikových aktiv a stabilní kontinuita výroby a expedice zboží. 

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search