Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Zpracování surovin

Zařízení pro přepravu materiálu, výrobní stroje, kontrolní a ovládací centra, skladovací prostory, sklady nebezpečných látek, elektrická zařízení, těžké stroje.

Výrobní procesy ve zpracovatelském průmyslu jsou mnohdy značně složité a představují vysoké riziko požáru nebo výbuchu. Zařízení používaná pro manipulaci se zpracovávanými produkty mohou způsobit požár kvůli nedostatečné údržbě, mechanické závadě, závadě na elektrickém zařízení, vysoké teplotě vzniklé vlivem tření apod. Tím může dojít nejen k ohrožení plynulosti výroby a ztrátám na majetku, ale mnohdy i k ohrožení života osob. 

Zmenšení rizika vzniku požáru ve zpracovatelském průmyslu lze dosáhnout několika způsoby. Kromě dodržování požárních předpisů, bezpečnosti práce, zajištění pravidelné údržby výrobních zařízení apod., je vhodné použití systémů pro potlačení požárů FirePro. Tyto protipožární systémy vynikají vysokou kvalitou, spolehlivostí, robustností a kompaktními rozměry. Používají se v čerpadlech, kompresorech, filtrech, elektrických a ovládacích zařízeních, přepravních vozidlech a dalších funkčních částech zpracovatelského průmyslu, kde je vysoké riziko požáru či výbuchu.

Systémy potlačení požáru FirePro mohou detekovat a uhasit požár přímo u jeho zdroje, což je důležité pro snížení rizika poškození kritických podnikových aktiv a ochraně personálu. Modularita systému umožňuje snadno a finančně nenákladně ochránit jak nově budované, tak v rámci modernizace i stávající zpracovatelské provozy. Systémy potlačení požáru FirePro jsou nenáročné na údržbu, mají dlouhou životnost a jejich použití je šetrné k životnímu prostředí.    

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search