Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Maloobchod

Elektrická zařízení, rozvaděče a kabely, ovládací panely, skladovací prostory, prodejny, technická infrastruktura budovy.

V maloobchodních prodejnách je důležité, aby byli zákazníci, personál i zboží chráněny před požárem. V tomto odvětví existuje celá řada hrozeb, které je potřeba vzít v úvahu při návrhu protipožárních opatření při ochraně prodejní plochy, zázemí a skladovacích prostor. Klíčová zařízení, která představují v maloobchodních podmínkách největší požární riziko, jsou elektrická zařízení, rozvaděče, kabeláž, transformátory, ovládací zařízení atd.

Systémy potlačení požáru FirePro mohou detekovat a uhasit požár přímo u jeho zdroje, což je důležité pro snížení rizika poškození jiných kritických aktiv nebo ohrožení personálu. Modularita systému umožňuje použití jak u nově budovaných objektů, tak i při modernizaci stávajících. Použité hasivo u systémů FirePro je navíc ekologicky šetrné a nijak nezatěžuje životní prostředí.

Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti, minimálním požadavcích na údržbu a dlouhé životnosti jsou systémy potlačení požáru FirePro ideálním řešením protipožární ochrany v oblasti maloobchodu, které nevyžaduje nákladné finanční investice do budování potřebné infrastruktury. V případě aktivace systému nedochází k vedlejším škodám, jako je tomu u konvenčních systémů protipožární ochrany. Obnovení prostoru do původního stavu je možné již během několika hodin, čímž je zaručena provozní kontinuita a minimalizovány případné finanční ztráty.  
Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search