Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Záchranné složky

Ruční potlačení požáru, členové profesionálního a dobrovolného hasičského záchranného sboru, členové bezpečnostních složek.

Produkty řady FirePro HERO jsou lehká, přenosná a ručně ovládaná zařízení, kterými je možné rychle a účinně uhasit požár v jeho rané fázi. Zařízení FirePro HERO jsou určeny primárně pro proškolené osoby z řad profesionálních a dobrovolných hasičských záchranných sborů a další osoby zodpovědné za ochranu před požárem, pomocí kterých je možné zpomalit nebo zcela zastavit šíření požáru. Díky svým přednostem jsou produkty FirePro HERO považovány po celém světě jako součást moderního vybavení v oblasti protipožární ochrany.

Použitím produktů řady FirePro HERO je možné získat drahocenný čas, který hraje v případě požáru zásadní roli. Kromě zpomalení nebo uhašení požáru je možné například dočasně vytvořit únikovou trasu skrz plameny a evakuovat uvězněné osoby ještě před příjezdem hasičů. Kromě záchranných sborů mohou produkty FirePro HERO používat také pracovníci v energetice, těžbě nerostných surovin, petrochemickém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích s vysokým rizikem výskytu požáru. 

Každá ruční jednotka produktové řady FirePro HERO je schopna ochránit prostor o objemu 12 metrů krychlových. V závislosti na velikosti hašeného prostoru se použije odpovídající počet ručních jednotek FirePro HERO. Stejně jako u všech systémů potlačení požáru FirePro je použitá hasící látka nevodivá, nekorodující a netoxická pro lidi, zvířata i životní prostředí.   

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search