Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Telekomunikace

Ovládací a kontrolní panely, generátory a záložní zdroje napájení, elektrická zařízení, sklady, kabelové rozvody, vysílací stanice.

Telekomunikace tvoří jednu z hlavních částí kritické infrastruktury. Z toho důvodu je ochrana před požárem jednou z hlavních priorit. Jakékoliv výpadky přenosových sítí mohou představovat výrazné finanční ztráty a v některých případech dokonce ohrožení bezpečnosti osob. Vysoké teploty, kouř, voda atd. mohou nevratně poškodit elektrická zařízení a zcela zastavit jejich provoz. Použitý systém protipožárních opatření musí vycházet z výše uvedených předpokladů, aby byla zajištěna maximální možná provozuschopnost telekomunikačních zařízení a minimalizován čas nutný pro jejich případnou obnovu.

Ovládací panely, napájecí a záložní zdroje, vysílací stanice a další kritické komponenty tvoří páteř telekomunikačního průmyslu. Vlivem technické závady, elektrického zkratu, přepětí, přehřátí či elektrického oblouku může dojít velmi snadno ke vzniku požáru a jeho rychlému rozšíření. Systémy potlačení požáru FirePro jsou schopny rychle a spolehlivě vznikající požár detekovat a díky patentované hasicí technologii jeho rozvoj potlačit. Z tohoto důvodu jsou systémy FirePro ideálním řešením ochrany kritických prvků telekomunikačního průmyslu před požárem.

Systémy potlačení požáru FirePro vynikají kromě vysoké kvality a spolehlivosti také velmi kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Z toho důvodu je možné účinně ochránit před požárem i zařízení, u kterých by bylo použití konvenčních protipožárních systému problematické nebo zcela nereálné. Systémy FirePro mohou pracovat jako součást komplexního protipožárního systému nebo zcela autonomně i na vzdálených či jakkoliv hůře dostupných místech. Použité hasicí látky jsou elektricky nevodivé, nekorozivní a netoxické jak pro člověka, tak pro životní prostředí.        

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search