Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Doprava

Motory, prostory pro baterie, nákladní prostory, ovládací panely, řídící centra, dispečinky, kabiny.

Tisíce životů vyhasne každý rok po celém světě v důsledku incidentu spojeného s požárem zahrnujícím určitou formu dopravy. Selhání člověka, hořlavé kapaliny, vysoké teploty či technická závada, to vše může být příčinou požáru v dopravě. Jedná se zejména o požáry osobních a nákladních automobilů, motocyklů, rekreačních vozidel, autobusů atd. Pouze v USA vyjíždějí hasiči k více než 287 000 požárů vozidel ročně. 

Systémy potlačení požáru FirePro nabízí spolehlivé a cenově dostupné požární zabezpečení motorových vozidel a dopravních systémů. Systémy FirePro jsou dostatečně robustní a navrženy tak, aby dostatečně odolávaly vibracím, prachu a vysokým provozním teplotám, které jsou v dopravě běžné. Díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je jejich využití možné u všech typů motorových vozidel. 

Systémy potlačení požáru FirePro jsou hojně používány dopravci po celém světě a představují jeden z nejkompaktnějších, nejekologičtějších a nejméně náročných protipožárních řešení na údržbu dostupných na trhu. Použitá speciální hasicí látka je elektricky nevodivá, nekorozivní a netoxická pro člověka i životní prostředí. Systémy potlačení požáru FirePro rychle a spolehlivě detekují a hasí požár v místě jeho vzniku a zabraňují jeho dalšímu šíření. Tím jsou minimalizovány škody na vozidle a zajištěna dostatečná ochrana osob před požárem.  

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search