Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Skladování

Elektrická zařízení, manipulační prostředky, dopravníky, elektromotory, chladící zařízení, sklady nebezpečných látek.

Skladovací zařízení jsou navržena s ohledem na rychlý příjem a expedici zboží. Z tohoto důvodu jsou z provozního hlediska sklady a distribuční centra jedním z nejcennějších aktiv a jejich poškození vlivem požáru může znamenat obrovské finanční ztráty. Požár může být způsoben technickou závadou na elektrických zařízeních, rozvaděčích, ovládacích skříních, motorech, chladících systémech, neopatrností při svařování, řezání a dalších pracech.

Podle statistik je nejčastější příčinou vzniku požáru ve skladovacím prostoru závada na elektrickém zařízení (elektroinstalace, transformátory, jističe, ovládací panely), dále následovaná poruchou na manipulačním zařízení (elektrické a plynové vysokozdvižné vozíky, elektrické paletové vozíky) a nakonec chemickou reakcí uskladněných chemikálií. Používané balicí a přepravní materiály jako jsou fólie, kartony, dřevěné bedny a palety, představují rovněž nemalé riziko jak pro osoby zodpovědné za protipožární ochranu organizace, tak pro hasiče, kteří musí zasahovat při požáru.

Nejúčinnějším způsobem ochrany skladovacího zařízení před požárem je správně navržený a dimenzovaný systém protipožární ochrany. Použití systémů potlačení požáru FirePro představuje spolehlivé a cenově dostupné řešení ochrany osob a majetku před požárem. Díky rychlé detekční době a účinné hasicí schopnosti je možné požár potlačit již v jeho rané fázi a zabránit jeho šíření. Použité hasicí materiály jsou elektricky nevodivé, nekorozivní a netoxické. Tím je zajištěna ochrana uskladněného zboží s minimálním rizikem vedlejších škod.            

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search