Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz
Image

Vývoj a výzkum

Výzkum a vývoj systémů potlačení požáru FirePro pro konvenční i speciální aplikace v širokém spektru průmyslových odvětví.

Systémy potlačení požáru by neměly být pořizovány pouze z důvodu splnění legislativních požadavků a požárních a stavebních předpisů. Instalace vhodně zvoleného systému představuje pro jakoukoliv organizaci značný přínos z hlediska požární prevence. V případě vypuknutí požáru je zajištěna dostatečná ochrana kritických podnikových aktiv a osob a minimalizován rozsah případných vedlejších škod.

Protipožární ochrana je složitá disciplína a pro zajištění efektivního a finančně nenáročného systému protipožární ochrany jsou potřeba široké teoretické a praktické dovednosti. Vývojáři ze společnosti FirePro mají bohaté zkušenosti z řady průmyslových odvětví. Od těch nejjednodušších aplikací až po ty nejnáročnější v extrémních podmínkách. Ať už se jedná o zdraví a život zákazníků či zaměstnanců, elektrická zařízení, nebezpečné látky, vzácné předměty, výrobní zařízení a další kriticky důležitá aktiva, produkty společnosti FirePro vám je pomohou spolehlivě ochránit.

Posláním společnosti FirePro je vyvíjet, navrhovat, vyrábět a podporovat modulární a robustní průmyslové řešení protipožární ochrany, které je schopno vyhovět i těm nejnáročnějším průmyslovým standardům a specifickým potřebám každé organizace. Důraz je kladen také na maximální možnou šetrnost k životnímu prostředí. Z těchto důvodů jsou systémy pro potlačení požáru FirePro úspěšně používány v širokém spektru aplikací po celém světě.     

Image
Image
Image
firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search