Provozní doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00
Zákaznická linka:
+420 581 222 262
E-mail:
info@fire-pro.cz

Poslání a vize

Společnost FirePro navrhuje, vyrábí a distribuuje po celém světě ekologicky šetrné kondenzované aerosolové systémy potlačení požáru. V oblasti požární ochrany působí společnost FirePro již více než 20 let a řadí se mezi světovou špičku v oboru.

Evropské sídlo společnosti FirePro se nachází na Kypru, odkud je centrálně monitorován a řízen globální obchod. Výrobní procesy společnosti FirePro využívají při výrobě patentované hasící aerosolové směsi, generátorů a nezbytného příslušenství nejnovější metody a technologie.

Všechny procesy jsou prováděny v souladu s normami ISO a přísnými vnitropodnikovými kontrolami kvality. Za posledních 20 let vybudovala společnost FirePro celosvětovou distribuční síť pokrývající více než 110 zemí na všech kontinentech.

Společnost FirePro je registrována v rámci Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO) a je certifikována v souladu se záznamem v Mezinárodním registru ochranných známek, který je veden podle Madridského protokolu.   

Účinnost

Maximální účinnost je základní rysem jak společnosti FirePro, tak i jejich výrobků.

Spolehlivost

Vysoká důvěra ve výrobky FirePro i v náročných průmyslových podmínkách.

Univerzálnost

Schopnost produktů FirePro chránit rozsáhlé průmyslové aplikace i malé prostory.

Praktičnost

Odhodlání společnosti FirePro umožnit všem ochranu před požárem.

firepro logo 02
 
 
 
Profesionální průmyslové systémy pro detekci a potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Díky tomu jsou systémy FirePro využívány v široké škále průmyslových aplikací po celém světě. 

Kontaktujte nás

     Havlíčkova 1113/47

       750 02 Přerov, ČR

    (+420) 581 222 262

    info@fire-pro.cz

    +420 734 573 650

    Po - Pá: 8:00 - 16:00

© Copyright 2021 FirePro. Všechna práva vyhrazena.

Search